Podziel się tym w mediach społecznościowych

W dniu 22 maja br. w naszym Instytucie odbędzie się konferencja pt. „Przedsiębiorczość i ekonomia społeczna – Innowacje – Środowisko 2019”. Jej celem jest przedstawienie szerokiego spektrum teorii naukowych, poglądów i opinii na temat znaczenia, stanu i szans rozwoju ekonomii społecznej, ekonomii ekologicznej, przedsiębiorczości oraz innowacji społecznych w Polsce i na świecie. 

W roli keynote speakera wystąpi Dr Thomas Gold,  Dyrektor ds. Badań, Acceleration Group, Nowy Jork, ekspert w zakresie badań edukacji i polityki publicznej. Zajmował stanowiska kierownicze, koncentrując się na badaniach, pomiarach i ewaluacji w szkolnictwie wyższym, samorządach lokalnych i instytucjach non-profit.

Tematyka konferencji obejmuje analizę ekonomicznych, społecznych, ekologicznych, politycznych i prawnych uwarunkowań rozwoju ekonomii oraz przedsiębiorczości społecznej w Polsce i na świecie. 

Do udziału w konferencji zapraszamy przedstawicieli nauki, polityki, biznesu, studentów i koła naukowe oraz szeroko rozumianego społeczeństwa obywatelskiego, których zainteresowania mieszczą się w obszarach ekonomii, ekonomii społecznej, ekologii,  przedsiębiorczości oraz innowacyjności.

Zachęcamy do zapoznania się z programem konferencji. 

Zobacz program konferencji<<

Strona konferencji<<